CZ PL

17.04.2020 13:59

COVID KALKULAČKA - www.JakNaCovid.cz


Vážené dámy a pánové,

dovolte mi Vás informovat o webové aplikaci www.JakNaCovid.cz naší členské firmy. V4 Legal s.r.o., advokátní kancelář patřící do mezinárodní poradenské skupiny V4 Group se spojila se společností Webscope.io zaměřující se na vývoj webových a mobilních aplikací, aby společně hledali cestu, jak občanům a podnikajícím subjektům v současné době pomoci. Pro širokou veřejnost připravili webovou aplikaci, která rychle, jednoduše, přehledně a na jednom místě poradí www.JakNaCovid.cz – tedy přesněji, jak na jednotlivá kompenzační opatření. www.JakNaCovid.cz
V COVID kalkulačce stačí v několika málo krocích zodpovědět, zda jste podnik, OSVČ nebo zaměstnanec, zda Vám nebo Vašim zaměstnancům byla nařízena karanténa, zda pečujete o děti nebo zda jste své podnikání museli po dobu trvání krizových opatření zcela omezit, a obratem se Vám zobrazí přehled kompenzačních opatření, úlevových balíčků a benefitů, jež se na Vaši konkrétní situaci vztahují. To vše spolu s návodem na jejich uplatnění a přehledem podmínek, jež jste povinni splnit.

Více informací naleznete na webové stránce: www.JakNaCovid.cz. V případě dalších dotazů prosím neváhejte kontaktovat paní Małgorzatu Grzebień z V4 Group – tel.: +420 597 822 461, e-mail: malgorzata.grzebien@v4group.eu.

Děkuji.

Všechny aktuality členských firem

Krátký dotaz

© 2008 Česko-polská obchodní komora
programovali: SE-MO Data, design: MARF