CZ PL

05.10.2018 11:00

Pozvánka na Mezinárodní veletrh veřejné dopravy TRANSEXPO 2018


Vážené dámy a pánové,

dovolte mi Vás pozvat na Mezinárodní veletrh veřejné dopravy „TRANSEXPO 2018”, který se bude konat ve dnech 23.-25.10.2018 v Kielcích (v Polsku). Je to nejdůležitější událost odvětví veřejné dopravy ve střední a východní Evropě.
Premiéry od SOLARISU, ISUZU nebo AUTOMETU, nové trendy a směry rozvoje veřejné dopravy, a také polská technická myšlenka je pouze částí toho, co čeká odborné návštěvníky na XIV. Mezinárodním veletrhu veřejné dopravy TRANSEXPO na Veletrzích Kielce. V souladu s aktuálními trendy ve veřejné dopravě, rovněž v průběhu Veletrhu TRANSEXPO.

Elektrizující premiéry v průběhu TRANSEXPO

Transexpo 2018, bude místem představení třech vozidel značky Solaris. Novinkou je Solaris Urbino 12 LE lite hybrid. Další dva výrobky jsou již dobře známými konstrukcemi, Solaris Urbino 12 electric a Solaris Urbino 12 hybrid, které budou představované v nové podobě po motorizačním „facelifcie”. Značka AUTOMET ze Sanoka, která se doposud vyznačovala adaptacemi dodávkových mercedesů na minibusy, v Kielcach představí první vozidlo vlastní konstrukce, které se na trhu ukázalo koncem minulého roku. Tento malý elektrický autobus, výborné řešení pro převoz a obsluhu letišť je 100% polská technická myšlenka. Zajímavý návrh má pro návštěvníky Isuzu, japonsko-turecká značka, která představí v průběhu TRANSEXPO 2018 první nízkopodlažní autobus typu mini. Isuzu NovoCiti Life je autobus se sníženou podlahou, nabízející výhodnější přepravu starším a invalidním osobám.

K shlédnutí na trhu je výborná konjunktura

III. Mezinárodní veletrh veřejné dopravy TRANSEXPO, který se uskutečnil 11. – 13. října roku 2016 na veletrzích Kielce potvrdil dobrou konjunkturu v odvětví veřejné dopravy. Na ploše více než 10 tisících čtverečních metrů novinky představovalo až 164 vystavovatelů, v tom 36 firem ze zahraničí. Výstavu navštívilo více než 5,5 tisíce návštěvníků.

Více podrobnosti naleznete na webové stránce: http://www.targikielce.pl/pl/xiii-miedzynarodowe-targi-transportu-zbiorowego-transexpo,8183/xiii-miedzynarodowe-targi-transportu-zbiorowego-transexpo,8183.htm nebo www.transexpo.pl.
Děkujeme.

Všechny aktuality

Krátký dotaz

© 2008 Česko-polská obchodní komora
programovali: SE-MO Data, design: MARF