CZ PL

29.01.2019 09:41

Veletrh Enex / Enex Nová energieVážené dámy a pánové,

srdečně Vás zveme na veletrh energetiky a elektrotechniky Enex a Veletrh obnovitelných zdrojů energie Enex Nová energie, který se bude konat ve dnech 27.-28.2.2019 na Veletrzích Kielce. Je to již 22. edice jedné z největších událostí energetického odvětví v Polsku.

Veletrh energetiky a elektrotechniky Enex a Veletrh obnovitelných zdrojů energie Enex Nová energie každý rok přitahuje stovky návštěvníků zajímajících se tématikou energie. Tradiční energie a její získávání je důležitou částí polského průmyslu a podniky zabývající se její výrobou jsou hnací silou domácího hospodářství. Veletrh Enex/ Enex Nová energie je již léta místem setkání pracovníků odvětví, usnadňuje kontakt mezi podnikateli soustřeďujícími se okolo energie, vyráběné tradičním, ale i moderním způsobem.

Veletrh Enex/ Enex Nová energie je určený pro návštěvníky z branže, kteří mají zájem o navázání spolupráce s partnery z odvětví profesionální energetiky a OZE. Hosty události budou představitelé firem, jakými jsou energetické podniky, výrobci příslušenství a zařízení distribuující energie, specialisté a vědečtí pracovníci z technických vysokých škol.

Více informací naleznete na webové stránce: www.enex.pl.
Děkuji.

Všechny aktuality

Krátký dotaz

© 2008 Česko-polská obchodní komora
programovali: SE-MO Data, design: MARF