CZ PL

09.04.2019 07:49

XXV. SETKÁNÍ PODNIKATELŮ V OSTRAVĚVážené dámy a pánové,

dovolte mi Vás informovat, že dne 6. června 2019 v Ostravě se uskuteční již XXV. Setkání podnikatelů České, Polské a Slovenské republiky. Jedná se o tradiční setkání zástupců firem, ministerstev, krajů a vojvodství, euroregionů, měst a hospodářských komor.

Setkání podnikatelů je svým charakterem nejprestižnější akci nejen Moravskoslezského kraje a celé České republiky, ale má i významný nadnárodní dosah směrem k našim přeshraničním sousedům v Polsku a v Slovensku.

Setkání podnikatelů je akcí s celodenním programem rozděleným do dvou částí:
I. dopolední část - bude konferenční s diskusními panely a proběhne v prostorách Magistrátu města Ostravy.

Hlavními tématy této konference budou:

II. odpolední část společenská - proběhne již tradičně v zahradách Generálního konzulátu Polské republiky v Ostravě, stálého spolupořadatele akce.

Na organizačním zajištění akce se bude podílet řada institucí podporujících podnikání v příhraničních regionech účastnických zemí, zejména Moravskoslezského kraje, Opolského a Slezského vojvodství a Žilinského samosprávného kraje. Setkání se každoročně účastní přes 200 zástupců z řad podnikatelů, organizací na podporu podnikání, vládních i nevládních institucí, zástupců státní správy i místních samospráv. Jedná se o akci, která přispívá k neformálnímu navázání nových společenských i podnikatelských kontaktů.

Všechny případné dotazy k akci Vám rádi zodpovíme na sekretariátu ČPOK: tel. +420 596612230, email: sekretariat@opolsku.cz. V případě zájmu Vás prosíme o vyplnění závazné přihlášky (záložka ke stažení) a zaslání na email: sekretariat@opolsku.cz do dne 5.05.2019.

Vzhledem k časové, organizační a zejména finanční náročnosti celé akce budeme rádi nejen za Vaši účast, ale i příp. finanční podporu, kterou můžeme opětovat propagací Vaší společnosti během této události.

Děkujeme.

Všechny nabídky z Polska a Česka

Krátký dotaz

© 2008 Česko-polská obchodní komora
programovali: SE-MO Data, design: MARF