CZ PL

Tłumacz z j. czeskim/Specjalista ds. e-commerce w Warszawie

Inne oferty
Specialni nabidka

Znasz dobrze język czeski i chcesz pracować w tym języku? Jesteś osobą dokładną? Szukasz wyzwań w międzynarodowym środowisku? Jeśli tak, to ta praca jest właśnie dla Ciebie! Rozpocznij swoją przygodę z Westwing!

Znasz bardzo dobrze język czeski, ale nie masz doświadczenia?
Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy! Wystarczy nam Twój entuzjazm i chęć rozwoju.

Jak będą wyglądały Twoje obowiązki?
• Praca z nowoczesnymi narzędziami i systemem e-commerce
• Dostosowywanie opisu i listy detali dla produktów w j. czeskim
• Kontrola jakości treści pojawiających się w serwisie westwing.cz
• Ścisła współpraca z innymi działami w Polsce
• Tworzyć słownik i dzięki temu upraszać swoją pracę
• Wsparcie zespołu w pracy nad bieżącymi projektami

Jakie są nasze wymagania?
• Znajomość języka czeskiego (native) – warunek konieczny
• Znajomość języka polskiego – poziom podstawowy
• Znajomość poprawności językowo-stylistycznej
• Zaangażowanie w wykonywane zadania

Co oferujemy w zamian?
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość pracy od czasu do czasu z domu
• Prywatną opiekę medyczną, pakiet MultiSport, CityFit
• Możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
• Pracę w biurowcu w centrum Warszawy
• Wyjścia integracyjne organizowane przez firmę
• Zniżki na produkty firmowe
• Świetnego szefa, który zawsze Ci pomoże oraz poradzi

Jeśli jesteś odzwierciedleniem przedstawionego profilu i chcesz z nami rozwinąć swoje skrzydła, prześlij swoje CV: hr@westwing.cz
Krótkie pytanie