CZ PL

Členský program

Nabídka Česko-polské obchodní komory 

CO NABÍZÍ SVÝM ČLENŮM ČESKO-POLSKÁ OBCHODNÍ KOMORA ?

Prestiž - Členství v komoře znamená patřit ke skupině ověřených společností a také možnost aktivně se podílet na česko-polských obchodních vztazích.
Česko-polská obchodní komora je členem Česko-polské mezivládní komise pro hospodářství.
V roce 2012 navíc obdržela podporu Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a stala se oficiálním koordinátorem propagace českých firem na polském trhu v souvislostí s mistrovstvím Evropy ve fotbale - UEFA EURO 2012.

Kontakty – O naše členské firmy pečují odborníci , kteří zajišťují profesionální vstup nebo posílení pozice na polském a českém trhu ( consulting, právní pomoc, průzkum trhu, účetnictví, realitní agentury a pod.)

Informace – Poskytujeme členským firmám komplexní ekonomickou pomoc, právní , finanční, průzkum trhu. Informujeme o důležitých událostech v česko-polském podnikatelském prostředí a také kulturním dění.

Komplexní podpora - Disponujeme databázi odborných překladatelů , praktikantů
(smlouvy se školami)

V rámci Členského programu připravujeme slevové balíčky. Účast na zajímavých akcích, ubytování, překlady, konferenční servis, letenky, půjčovny aut, telekomunikační služby a další nabídky a služby se sníženou cenou pro členy ČPOK.

Akce - V rámci propagace polsko-české spolupráce pořádáme hospodářské mise, semináře, tématická setkání, účastníme se veletrhů v obou zemích.

Propagace - Propagujeme činnost Vaši firmy tak, aby nabídka našich členských firem
zasáhla co největší počet potenciálních klientů. Zdarma zveřejňujeme informace o Vaší firmě na webu Komory www.opolsku.cz. Poskytnuté reklamní letáky slouží k propagaci na oficiálních institucích u příležitosti obchodních setkání a hospodářských misích.

Spolupráce. Spolupracujeme s Velvyslanectvím České republiky v Polsku, Velvyslanectvím Polské republiky v Praze, Generálním konzulátem ČR v Katovicích a Generálním konzulátem RP v Ostravě, obchodními odděleními zastupitelských úřadů, Hospodářskou komorou obou států , regionálními a oborovými komorami obou států.
Setkání členů - Setkání se zúčastňují členové představenstva členských firem.
Během společných akcií jsou navazované přímé kontakty, výměna zkušeností, vzájemná pomoc při řešení konkrétních problémů.

JAKO ČLENOVÉ ČPOK ZÍSKÁTE NAVÍC:

Nabídku Vaší firmy naším českým/polským partnerům, regionálním oborovým komorám, které mají bezmezný a přímý přístup k databázím v daném oboru.

Možnost získání odborných informací na kladené dotazy.

Bezplatný přístup k dvoujazyčným publikacím, které získáváme z veřejných státních institucí.

Bezplatná účast na každoroční Valné hromadě ČPOK.

Uvítání nové členské firmy na našich webových stránkách - reklama zdarma.

Plánujeme novou rubriku: aktuality z členských firem - je to další forma propagace v rámci členství v Polsku.

Pozvání k účasti hospodářských misích konajících se v Polsku a opačně.

Bezplatná Členská Karta opravňující k řadě výhod a slev v hotelích, při nákupu letenek, v restauracích, v překladatelských agenturách, cestovních kancelářích, u spedičních firem,
u konferenčních služeb, v tiskárnách, půjčovnách aut, v realitních kancelářích a pod. – připravujeme.

Získání statusu oficiální firmy spolupracující s polskými partnery.

Příslušnost k mezinárodní hospodářské organizaci, podporující Vaši činnost.

Reprezentování obchodních zájmů členských firem vůči centrálním orgánům, místním samosprávám, státním a mezinárodním organizacím.

Přímý kontakt a spolupráce s TVP a ČT – speciální nabídka.

Krátký dotaz

© 2008 Česko-polská obchodní komora
programovali: SE-MO Data, design: MARF