CZ PL

Exportní potenciál v česko-polském pohraničí

Česko-polská obchodní komora společně s polským partnerem, samosprávní jednotkou Maršalkovskégo úřadu Opolského vojvodství - Opolským centrem hospodářského rozvoje realizuje projekt s názvem „Exportní potenciál v česko-polském pohraničí“.
Zveme všechny zájemce ke spolupráci. Firmy, které se zaregistrují v naší databázi, mají možnost zdarma využit příležitost k navazování obchodních kontaktů s polskými firmami.
Databáze je rozdělená do následujících hospodářských oblastí: energetický průmysl (včetně obnovitelných zdrojů), strojírenský, potravinářský, dřevařský, chemický, služby ale také působící v IT a v cestovním ruchu.
Zaregistrujte se zdarma do příslušné oblastí.
Co portál nabízí: hublot replica watches

  • Bezplatný zápis do databáze.
  • Zviditelnění firmy v mezinárodní databázi příhraniční oblastí České republiky a Polska.
  • Možnost navazování obchodních kontaktů s firmami z Polska ale i České republiky. Sami navazujete v rámci portálu kontakty a informace o reakcích na vaše nabídky obdržíte přímo na váš elektronický účet.
  • Portál je monitorován Česko-polskou obchodní komorou a Opolským centrem hospodářského rozvoje za účelem zachování správnosti a důvěryhodnosti informací.

Přístup na portál je na následujících adresách:
Česko-polská obchodní komora: www.cpok.cz
Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki: www.ocrg.opolskie.pl
Speciální portály: www.exportni-potencial.cz a www.potencjal-eksportowy.pl

tag heuer replica Projekt je spolufinancován z prostředků Fondu mikroprojektů Operačního programu přeshraniční spolupráce ČR- Polsko 2007-2013“

Krátký dotaz

© 2008 Česko-polská obchodní komora
programovali: SE-MO Data, design: MARF